Job Openings
Privacy Policy

New Business Developer

Business - Fairy Tailors
Location

Praha

Department

Business

Employment type

Contractor

Potřebujeme rozšířit portfolio klientů a hledáme někoho, kdo nám s tím pomůže. My Ti dáme nějaké mantinely, ale jinak je hřiště celé Tvoje.

Jak vypadá náš business team

Až nastoupíš, budeš velmi úzce spolupracovat s Ondrou, Honzou i Markem. Časem k Tobě nastoupí i další New Biz Developer, případně seniornější obchoďák (Account Executive). Toho už budeme vybírat společně s Tebou.

Koho do business teamu hledáme

V portofoliu Tvých obchodních skills by mělo být vše, co je třeba pro bezproblémové a efektivní fungování New Biz Developera. Pokud jsi byl již dříve obchoďákem v reklamní agentuře, jsi náš vysněný kolega. Tohle však nemusí být nutně podmínkou, pokud jsi Jordan Belfort II.! Pak Tě bereme taky.

Mezi důležité vlastnosti, které bys měl/a určitě mít, patří zejména silná osobní zodpovědnost, dodržování termínu, plnění zadaných obchodních cílů a tah na branku. Dáme ti poměrně dost volnosti, protože takhle to u nás zkrátka chodí. Na druhou stranu očekáváme, že tahle volnost a důvěra nebude zneužitá a všechno bude fungovat, jak si dohodneme.

Co dostaneš na starosti

Hledáme někoho, kdo pro nás vytipuje a osloví nové klienty, kterým bychom se mohli starat především o jejich sociální sítě anebo pro které bychom mohli vymýšlet skvělé kampaně. 

Naše hrubá obchodní strategie existuje, tu bude potřeba respektovat. Jinak Ti ale dáváme volné pole působnosti a očekáváme Tvojí proaktivitu.

Pozice je kombinací koncepční i analytické práce a čiré obchodní exekutivy. Pokud už na obdobné pozici jsi a máš za sebou síť kontaktů, kterým bys mohl/a ihned zaslat nabídku, je to velké plus.

Co Ti u nás bude dělat radost

Především my všichni, kdo už ve Fairy jsme. Upřímně – pokud si lidsky nesedneme, pravděpodobně to nebude dlouhodobě fungovat.

Taky Ti můžeme nabídnou celorepublikovou působnost – kanceláře máme v Praze a Zlíně, klienty třeba v Hradci Králové nebo Úžicích. Častokrát se na nás obracejí ale i zahraniční anebo anglicky mluvící klienti, angličtinu bys tedy proto měl/a ovládat.

Dostaneš od nás relativní volnost, a to jak v každodenním režimu, tak i v samotné náplni práce. Na druhou stranu očekáváme vysokou míru angažovanosti a osobní zodpovědnosti. Tvoje nápady budou vítané, ba dokonce žádané a vždy se o nich bude debatovat, zejména na úrovni našeho boardu.

Dostatečně dlouhé vánoční prázdniny, které můžeš strávit na horách, s rodinou anebo na pustém ostrově, jak se ti bude chtít.

Velikost úvazku a systém odměňování dle dohody. Každý má jiné preference a potřeby, respektujeme to. Pojďme podrobnosti probrat na pohovoru! :)

About Company

Jo a taky! Jsme Fairy Tailors, vymýšlíme reklamní kampaně a staráme se značkám o sociální sítě. Tak pokud máš pocit, že by to mohl být match, odpověz zde ve formuláři a Johanka se Ti ozve zpátky.

Link to share position

Location

Praha

Department

Business

Employment type

Contractor