Job Openings
Privacy Policy

Dobrá duša

Dobré duše - Klinika Calma
Location

Bratislava

Department

Dobré duše

Employment type

Permanent employment

Remuneration

1.490 - 1.490 €

Do nášho tímu hľadáme komunikatívnu, priateľskú, samostatnú, pracovitú a motivovanú osobu na pozíciu dobrej duše, ktorá bude prvým kontaktom s klientmi kliniky duševného zdravia Calma.

Dobrá duša je nami definovaný pojem pre osobu, ktorá sa v našom zariadení stará o komunikáciu so zákazníkmi a ich čo najpríjemnejší a najprofesionálnejší zážitok pri kontakte s našou klinikou (osobne, telefonicky, alebo online).

Náplň práce  a požiadavky:

  • Starostlivosť o klientov - telefonická komunikácia, mailový aj osobný kontakt s klientom (deti aj dospelí) - dôležitá je celková zručnosť v komunikácií s ľuďmi
  • Udržiavanie databázy klientov/onboarding
  • Prirodzene milá, zdvorilá, samostatná, pracovitá, motivovaná a zodpovedná osoba, ideálne so záujmom o tému duševného zdravia
  • Orientovanie sa vo webových aplikáciách, schopnosť ovládať/naučiť sa v krátkom časovom úseku rôzne webové aplikácie (ako napr. Google Workspace, Salesmate, Curo, VRP pokladnica, a iné) a používať ich v anglickej verzii
  • Výhodou je predchádzajúca skúsenosť s prácou s CRM alebo ERP systémom
  • Schopnosť absorbovať informácie “za pochodu” a vôľa učiť sa novým postupom, štruktúram a procesom
  • Chuť zlepšovať celkový chod kliniky, všeobecný záujem o zariadenie a vôľa prinášať nielen zaujímavé podnety, ale aj riešenia/nápady na realizáciu
  • Uprednostňujeme záujemcov o dlhodobé fungovanie na tejto pozícii a tých záujemcov, ktorí sú flexibilní aj pre prácu v poobedných a podvečerných hodinách (každý deň od 10,30 do 18,30, resp. od 7,30 do 15,30).

Pracovný úväzok:  8h / deň

Nástup:  1.4.2024

Predstavte sa nám tým, že nám zašlete CV a motivačný list kliknutím na prihlasovacie tlačidlo.

My sa Vám ozveme, aby sme sa zoznámili a dohodli s Vami ďalší postup a podmienky.

About Company

Klinika duševného zdravia CALMA je zdravotnícke zariadenie, ktoré poskytuje komplexnú ambulantnú starostlivosť v oblasti duševného zdravia pre detských aj dospelých klientov. Klinika vznikla v apríli 2021 a sídli v centre Bratislavy na Zochovej ulici.

Mechanizmus fungovania našej kliniky je unikátny, nakoľko združujeme odborníčky a odborníkov z rôznych oblastí duševného zdravia, vďaka čomu dokážeme pomôcť veľkému počtu klientov. V našom tíme máme psychológov a psychologičky, psychoterapeutky, psychiatričky, liečebné pedagogičky. Spoločne fungujú ako zohratý konziliárny tím. Starostlivosť ponúkame vo forme vstupných obrazov a programov.

Zoznámte sa s našimi službami a naším tímom na www.klinikacalma.sk.

Link to share position

Location

Bratislava

Department

Dobré duše