Job Openings
Privacy Policy

Programátor MS SQL

Vývoj Praha - UNICODE SYSTEMS s.r.o.
Location

VÝVOJOVÉ CENTRUM PRAHA

Department

Vývoj Praha

Employment type

Permanent employment

Máte zkušenosti s MS SQL v oblasti programování scriptů? Máte aktivní přístup a analytické schopnosti? Rosteme a do naší pražské vývojové pobočky hledáme dalšího programátora.

Náplň práce:

  • programování scriptů pro frondend systémy
  • zpracování dat, exportů a reportingu
  • datové analýzy, návrh databázových struktur, exporty/importy dat
  • správa MS SQL databází po datové i systémové stránce
  • správa databáze, optimalizace výkonu

 Požadavky na uchazeče:

  • pokročilá znalost a zkušenosti s MS SQL v oblasti programování scriptů
  • znalost Windows Server
  • zkušenosti s optimalizací dotazů a návrhem indexů
  • znalost XML, JSON
  • je ochotný převzít podporu stávajících produktů
  • schopnost navrhovat nová řešení
  • analytické schopnosti na úrovni vytváření detailní technické specifikace řešení
  • zájem být součástí týmu, ale i vlastnosti team leadera
  • aktivní přístup a je samostatný
  • pečlivý a zodpovědný přístup k práci
  • touha dále se rozvíjet a učit se nové technologie
  • znalost angličtiny na úrovni B1

Vaší výhodou budou zkušenosti z oblasti centrálních retail systémů.

Nabízíme:

  • pružnou pracovní dobu s možností Home Office po zaškolení
  • férové ohodnocení dle zkušeností a kvality práce
  • 5 týdnů dovolené
  • pravidelný roční nárůst platu
  • příspěvky na obědy, teplé a studené nápoje na pracovišti zdarma
  • interní proškolení, vzdělávací a jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook
  • kvalitní zázemí a parkování
  • možnost pracovních cest do zahraničí, účasti na veletrzích, konferencích a firemních akcích
  • dovolená ve firemním apartmánu v rakouských Alpách za výhodnou cenu
About Company

UNICODE SYSTEMS - partner pro čerpací stanice

Jsme předním dodavatelem informačních systémů pro retail čerpacích stanic v České republice a dalších 9 evropských zemích. Naše produktové portfolio zahrnuje informační systémy (POS, BOS), bezobslužné platební terminály (OPT), systémy pro centrální řízení (HOS), centrální systémy pro řízení platebních karet a věrnostní systémy.

Jsme stabilní společnost s více než 25 lety zkušeností s vývojem a implementací systémů. Zaměřujeme se na inovace v oblasti maloobchodního prodeje pohonných hmot. Další součástí naší práce je také servisní činnost v podobě technologické a IT podpory.

Dodáváme inovativní produkty, úzce spolupracujeme s našimi zákazníky a velmi často stanovujeme nové standardy v oboru. Pracujeme s maximální odpovědností a naše řešení pomáhají našim zákazníkům zvyšovat produktivitu a konkurenceschopnost jejich čerpacích stanic.

Naše řešení je v provozu na více než 5 000 čerpacích stanicích a několika desítkách centrál petrolejářských společností. Mezi naše zákazníky patří největší petrolejářské řetězce jako Shell, OMV, Petrom, Avanti, PKN Benzina, Eni, Makro/Metro, Tesco, Eurobit, RobinOil, České dráhy a mnoho dalších.

Web: www.unicodesys.cz
Facebook: unicodesys.cz
Instagram: unicode_systems
Linkedin: unicode-systems-s-r-o
YouTube: channel/UCJ7-VpytBKbiSLX3g5if-4Q

Link to share position

Location

Department

Vývoj Praha